What is This? ingilizce eğitim seti..

sömestr tatiline az kaldı çocuklarınızın tatilde hem eğlenceli hemde faydalı bir vakit geçirmesi için ‘What is this eğitim seti..

null

Birbirinden cazip ve de keyifli yöntemlerle, büyük küçük, herkese akıcı bir şekilde İngilizce öğreten EasyGo Education, çocuklar ve elbette aileleri için özel olarak tasarladığı kutu oyunu “What is this?” ile bu sömestr tatilinde, hem eğlenceli hem de faydalı bir karne hediyesi sunuyor.

“What is this?” çocukların kalbini kazanmak ve de onlara faydalı olmak isteyen büyükler için ideal bir hediye alternatifi…

Yurtdışındaki eğitim sistemlerini temel alarak tasarlanan bu kutu oyununda, oyunu kazanmak için kurulan etaplarda ilerlerken hem eğleniyor, hem de oyun stratejisine kurulan keyifli ve bireysel metotlarla İngilizceyi akılda kalıcı bir şekilde öğreniyorsunuz.

7 – 18 yaş grubu çocuk ve gençler için tasarlanan oyunun amacı yabancı dil öğreniminde en büyük sorun olarak karşımıza çıkan “kelime ezberleme – kelime haznesini güncel tutabilmeye” çare olmak.

Çocuklara ezber yerine sosyal aktivitelerle dil öğreten “What is this?” kutu oyunu, modern dünyanın hayattan uzaklaştırdığı çocukları sosyalleştiriyor.

İngilizce bilenlerin bile kelime haznesini tazeleyen “What is this?” çocukların sosyalleşmesini sağlıyor. Oyun sayesinde çocuklar İngilizceyi sosyalleşerek öğrenirken, aileleri de bilgilerini tazeliyor.

Çocuklar ve gençler bu oyun ile sosyal bir ortamda, minimum 4, maksimum 8 kişi ile eğlenerek genel İngilizcenin en önemli 1200 kelimesini rahatlıkla öğrenebiliyor.

“What is this?” EasyGo Education kutu oyunu; güncel fiyat bilgisi; 59,90.-TL.

www.oynayarakogren.com sitesi üzerinden de online satışa sunulan bu kutu oyununa aynı zamanda D&R başta olmak üzere tüm kitap evlerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer yazılara göz atınız

Sağlık ve Tıp