kadınlar ne zaman kızgın olurlar, kadınların kızgın olmasının sebebleri

kadınların kullandıkları, onlara göre anlamlı bazı kelimeler vardır. bazı erkekler bunları anlayamaz. işte Anlmayan o bazı erkeklerin açıkçası işi biraz zordur.

İşte kadınların kızgınlıklarını yansıtan ünlem cümlecikleri!!..

“İyi!”: Kendisinin haklı olduğunu, tartışmayı noktaladığını gösterir. Artık susmalısınız. Haklı olduğunuzu düşünseniz de.

“Beş dakika”: Değişken anlamlı bir kelimedir. O giyiniyor ve siz bekliyorsanız yarım saat demektir. Ama siz tv seyrederken sizden bir şey yapmanızı istediyse ve size beş dakika mühlet verdiyse “beş dakika” gerçekten beş dakikadır.

“Hiç!”: Bu kelime fırtına öncesi sessizliktir ve alarma geçmenizi gerektirecek “birşey” var demektir. “Hiç” ile başlayan tartışmalar “iyi” ile biter.

“Devam et!”: Bu bir izin değil, ikazdır. Aldanıp da yapmaya devam etmeyin.

“Sesli iç geçirme”: Bu bir kelime değildir, ama bu da erkekler tarafından yanlış anlaşılır. Sizin bir aptal olduğunuzu düşünüyordur ve “seninle niye vakit kaybediyorum ki” demek istiyordur.

“Tamam!”: En tehlikeli kelimelerden biridir. Yaptığınız hatayı size ne zaman ve ne şekilde ödeteceğini düşünmek için zamana ihtiyacı var anlamına gelir.

“Teşekkür ederim!”: Kadınlar tarafından en az kullanılan kelimelerden biridir. Bir kadın size teşekkür ediyorsa, mutlu olup nedenini sormaya kalkmayın. Sadece “birşey değil” deyin ve hemen odadan sıvışın

Benzer yazılara göz atınız

  • şişman olmak faydalı mı?şişman olmak faydalı mı? amerikada 350 bin insan üzeribde yapılan bu araştırmaya göre meğerse şişmanlık bir abartıdan ibaretmiş... Uzmanlar obezlerin çok zayıf yaşıtlarına göre daha uzun yaşadığını iddia […]
  • Sorumluluk ne DemekSorumluluk ne Demek sorumluluk geniş bir kavramdır. yetişkinler bunu iyi bilir. iyi bildiği için çocuklarınada anlatması gerekir. Sorumluluk kısaca, ""Bireyin uyum sağlaması, üzerine düşen görevleri […]
  • Fotoğraflarda güzel çıkmak içinFotoğraflarda güzel çıkmak için kimi insan ne yapsa ne etse fotoğraflarda güzel çıkmaz acaba bu sorun sizde mi fotoğraf makinasında mı : ) öncelikle motivasyonunuzun iyi olması gerekiyor. çünkü bunu sağlayamazsanız. […]
Sağlık ve Tıp