Evcil Dostunuz için tasarlanan Serinletici Göğüs Tasması, Petza.com.tr’de !

Evcil Dostunuz için tasarlanan ve sadece petza.com.tr’de bulabileceğiniz “Serinletici Göğüs Tasması”  sayesinde evcil dostunuz bu yaz sıcaklardan hiç etkilenmeyecek!

Evcil köpeklerin ve kedilerin ihtiyaçlarına yönelik; eğlenceli, kullanışlı,hayatlarını kolaylaştıran, güncel ve ulaşılabilir ürünler sunan Türkiye’nin en geniş kapsamlı köpek ve kedi ürünü alışveriş sitesi www.petza.com.tr ‘de yaz aylarına özel Serinletici Göğüs Tasması, Bandana ve Yataklardan oluşan koleksiyon beğeninize sunuldu.

Köpeklerin derisinde ter bezleri olmadığı için, sık nefes alarak vücutlarındaki ısıyı dengelemeye çalışsalar da, sadecebelirli bir kısmını düşürebilirler. Aşırı sıcaklarda köpekler, kalıcı organ hasarı ve sıcak çarpma tehlikeleri ile karşı karşıya kalırlar.

“ Serinletici Göğüs Tasması”, “Serinletici Bandana” ve “Serinletici Yatak” sayesinde daha çok oksijen solur ve buharlaşmayı haliyle serinlemeyi çabuklaştırırlar. Köpeğinizi sıcaktan bunaldığı her anda yardımınıza yetişir ve vücut ısısını dengelemeye yardımcı olur. Serinletici ürün koleksiyonunda bulunan ürünler, ortalama 5 gün süre ile serin kalma özelliğine sahiptir.

Nasıl serin tutar?

Aqua Coolkeeper™’ suya koyduğunuzda, ürünün içerisindeki özel geliştirilmiş HydroQuartz™ aktifleşip, aktif serinletici jele dönüşür. Bu HydroQuartz™ serinletici jel vücut ıssını absorbe edip, bu ısıyı buharlaşma süreciyle atar. Bu anında ve sürekli bir serinlemenin gerçekleşmesini sağlar. Aqua Coolkeeper™ 5 güne kadar serin kalır!

Yeniden kullanılabilir ve yıkanabilir.

Aqua Coolkeeper™ tekrar tekrar kullanılabilir. Soğuk veya sıcak suda yumuşak bir deterjanla çabucak elde yıkadıktan sonra Aqua Coolkeeper™ yeni gibi olur!

Evcil köpek ve kedilerin sağlıklarını ön planda tutan markanın, dünya modasını takip eden ve kaliteli ürünlerini içeren koleksiyonlarını kredi kartı, banka havalesi ve kapıda ödeme gibi farklı seçenekler ile www.petza.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

www.petza.com.tr

Benzer yazılara göz atınız

Sağlık ve Tıp