Erkekleri etkilemenin yolları

biz kadınlar erkeklerin dilinden zor anlarız. fakat bu imkansızda değildir bizim için. onunlar yakın arkadaş olmanın püf noktaları burada.

1- Onunla aynı dili konuşabilmeniz için en önemli şey, futbolla ilgilenmeniz. Bunun için yapılacak çok işin var, doğru antrenmana!

• Sabahları gazeteyi tersten okumalısınız. Birden garip geldi, değil mi? Haklısın, ama erkekleri ilgilendiren spor sayfaları son bölümde yer aldığı için. Onlara ayak uydurmanız lazım.

• Onun tuttuğu takım hakkında bilgiye sahip olmalısınız, hatta asla kötü bir şey söylememelisiniz!

• Takımlara yapılan yeni transferleri takip etmeyi unutmayın.

• Hangi futbolcu hangi takımda oynuyor, bilmemek olmaz!

2- Biz kadınlar, nedense erkekler hoşlandıkları kadınlardan bahsederken hemen kulp takarız. Artık bundan vazgeçmelisiniz. Onun size bahsettiği kadından hoşlanmasan bile olumsuz konuşma*malısınız, yoksa çok bozulur!

3- Play Station için çıkan bütün oyunlarını takip etmelisiniz.

4- Tıraş olmamış birine laf etmeyin. Siz her gün tıraş olmak ne demek biliyor musunuz? (Ah, bir de onlar bizim ağda yaparken yaşadıklarımızı bilseler…)

5- Onunla beraber alışverişe çıkmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Birlikte sadece Nike, Puma, Adidas gibi spor malzemeleri satan mağazalara gidebilirsiniz. Zaten diğerlerine gitmek istemez.

6- Saç ma sapan espriler yaptığında ona gülmelisiniz. Hatta siz de ona katılın!

7- Her gün gömlek ve çorap değiştirmenin ne kadar “gereksiz” olduğunu yoksa bilmiyor musunuz? Hemen öğrenseniz iyi olacak.

8- Bir şey anlattığında anlamadıklarınızı ona sormayın. Sonradan nasılsa anlarsınız.

9- Sizin yanınızdayken arkadaşla*rıyla ilgileniyorsa kıskançlık yapmayın. Zamanla sizin varlığınızı kabul edecektir.

10- Onun tarzını yakalayın.

11- Cep telefonlarının markalarını, modellerini bilmenizde fayda var. Böyle önemli bir genel kültür konusunu (!) bilmediğin zaman ortamda bakakalmak islemezsiniz, değil mi?

12- Onun arkadaşlarını asla eleştirmeyin, çünkü bunu kaldıramaz! Arkadaşları yüzünden onunla kavga etmeye değmez…

13- Yanınızdayken kalori hesabı yapmamalısınız. Aldığınız kiloları boş bir zamanınızda nasılsa verirsiniz.

14- 24 saat romantizm olmaz… En azından sinemada aksiyonu tercih etmelisiniz!

15- Onun yanındayken evlilikten bahsetmeyin. Erkekler evlilik hususunda biraz hassastırlar!

Benzer yazılara göz atınız

  • Erkekleri dize getirmenin yolları!Erkekleri dize getirmenin yolları! sevgilinize gereken özeni sevgiyi, aşkı gösterdiniz. karşıklık alamadınız mı? hiç üzülmeyin işte size etkili ipuçları Gittikçe, kurma katsayımız artar ve işin boyutu gecenin bir […]
  • kadınların kalbini kazanma yollarıkadınların kalbini kazanma yolları Bir erkeğin bir kadını kazanabilmesi için herşeyden öncü dürüst olması gerekir? peki bunu nasıl sağlıyacam diyenlerdenseniz. bu yazıdaki püf noktaları okuyun.. 1- DÜRÜST OLUN Listeye […]
  • erkekler en çok nelerden hoşlanırerkekler en çok nelerden hoşlanır işte erkeklerin duymaktan keyif aldığı, hoşlandığı o sözler "Daha sonra ne oldu?" O bir insan... Bir erkek yaşamının ilgi çekecek kadar enteresan olduğunu düşünmekten hoşlanır. […]
Sağlık ve Tıp