Örgü Dünyası Kategorisi

Yeni Yazılar

Güllü Şal Modelleri

Günümüzde bayanlarımız aksesuar olarak en çok tercih ettikleri modellerden birisi de şal modelleridir. Evet son zamanlar da güllü şallar çok popüler olmaya başladı ve özellikle genç kızlarımızın çoğu bu şalı tercih ediyor. Şallar farklı tasarımlara sahip olduğu için ve aynı zaman

Bere Modelleri

Hem bayanlar , hem de erkekler için netten bulduğum en güzel bereleri seçip bir araya toplayıp sayfama eklemiş bulunuyorum. Biliyorsunuz ki bereler kış ayı için çok önemlidir ve özellikle sonbahar ayı geldiği zaman bereler hemen yapımaya başlanır. Şimdi birçok hamarat kadınımız

Çocuklar İçin Modelli Örgü Atkı ve Şapka Örnekleri

Bu örgüleri çocuklarınıza yaparken ister kış olsun , isterse de yaz olsun hiç fark etmez. Çünkü modellerin her mevsime uygundur. Kışın kalın örgüleri tercih edin , yazın ise ince örgüleri.

Rengarenk Örgü Kız Çocuk Hırka Modelleri

Hamarat hanımlar o kadar güzel kız çocukları için hırkalar yapmışlar ki şahsen ben çok beğendim. İşlemeli , desenli , farklı ve rengarenk modellerden oluşuyor. Sizler de denemelisiniz.

Örgü Bebek Patikleri

Kış mevsiminde anneler ilk olarak bebeklerini düşünür ve onlar için güzel örgüler örmek ister. Tabi bunların başında da patikler geliyor. Bizde minik kızlarımız için pembe , beyaz gibi patikler örelim.

Örgü Battaniye ve Örtüler

Bu galerimizde bulunan battaniye ve örtüler fikir amaçlıdır. Aynı zaman da bu tarz modelleri artta kalan yün ipleriniz ile de örebilirsiniz. Unutmayın el emeği ile yapılan modeller her zaman insana daha güzel gelir.

örgü Çetik Patik Ev Ayakkabısı ve Çoraplar

Evet her geçen gün sevgili ziyaretçilerim için harika modeller paylaşıyorum. Bugün ise kış ayına özel olması için netten araştırma yaptım ve örgüden yapılan kolay çetik , patik ve ev ayakkabılarını bulup galerime ekledim. Beğendiğiniz modeli hemen örün. Kaçırmayın.

Çiçekli dantel havlu kenarı

Havlu kenarı günümüzde çok seviliyor ve zevkle işleniyor. Bende çiçek motifli olan havlu kenarını sayfama paylaştım. Sizler de beğendiyseniz hemen yapmaya başlayın. Malzemeler: *Beyaz dantel ipi *Pembe dantel ipi

Havlu kenarı modelleri 2014

Havlu kenarı örnekleri 2014 yılında acayip ve dikkat çeken örnek ve modelleri ile sitemizde sizlerle buluşuyor.

Tülbent oyaları

iğne oyası tülbent örnekleri modelleri ve bunun yanında farklı çeşitleri bulunan oyaları sizlere takdim etmek istiyorum
Sağlık ve Tıp