Aksesuar Seçerken dikat etmemiz gerekenler nelerdir?

aksesuar seçiminde püf noktalar nelerdir  özellikle boyun akesesuarında nelere dikkat etmemiz gerekir – kıyafet giysi seçimi   takı seçiminde dikkat etmemiz gerekenler burada…..

Kıyafetin tamamlayıcısı olan takıları, her zaman özenle seçmek gerekir. Çünkü takılar, bakışları üzerinize çekmek için birebirdir. Çok sade bir kıyafet bile, şık bir takıyla kişiliğini bulabilir.

İşte size aksesuar seçimi hakkında birkaç öneri:

Boyun aksesuarları: Eğer vücudunuzun üst kısmı dolgunsa, kısa zincirler kullanmanız uygun olur. Boynunuz kısaysa, tasmalardan ve hacimli boyun zincirlerinden vazgeçin. Çünkü bunlar boynun daha kısa görülmesinden başka bir işe yaramazlar. Kuğu gibi uzun bir boyna sahipseniz çok şanslısınız, çünkü her türlü zinciri rahatlıkla takabilirsiniz.

Yüzükler: Güçlü ellere sahipseniz, orta boylu yüzükler kullanmalısınız. Elleriniz kısaysa, takacağınız yüzüğün taşının uzunlamasına olmasına özen gösterin.

Küpeler: Yüzünüzle direkt bağlantılı bir aksesuar olan küpenin seçimine de dikkat etmelisiniz. Eğer zarif bir yüzünüz varsa, seçeceğiniz küpe de en az sizin kadar zarif olmalıdır.

Benzer yazılara göz atınız

  • Cilt Temizliğinde dikkat edilmesi gereken püf noktalarCilt Temizliğinde dikkat edilmesi gereken püf noktalar cilt temizliğinde nelere hasasiyet göstermeliyiz dikkat edilmesi gerekenler nelerdir bilgi... Cilt bakımında ilk adım, günlük temizliktir. Her sabah ve her akşam olmak üzere, günde iki […]
  • 2013 Zen Pırlanta Modelleri2013 Zen Pırlanta Modelleri Aksesuarlar biz bayanlar için önemli bir yere sahip olan eşyalardır. Takı konusu açıldığı zaman içimiz kıpır kıpır olur. Kıyafetlerimizde aksesuarları ve takıları hiçbir zaman ihmal […]
  • Erkekleri etkilemenin yollarıErkekleri etkilemenin yolları biz kadınlar erkeklerin dilinden zor anlarız. fakat bu imkansızda değildir bizim için. onunlar yakın arkadaş olmanın püf noktaları burada. 1- Onunla aynı dili konuşabilmeniz için en […]
Sağlık ve Tıp