adidas TECHFIT, Manchester United’ın yıldızı Nani’nin de tercihi

Dünyaca ünlü futbol yıldızı, Manchester United’lı oyuncu, Nani de antrenmanlarda, karşılaşmalarda ve dinlenirken, oyuncunun duruşunu düzelterek, dayanıklılığının ve enerjisinin artmasına yardımcı olan adidas TECHFIT ürünlerini tercih ediyor. Nani ve Kaká gibi dünya yıldızları ile birlikte en son sıkı kumaş teknolojisini tercih eden sporcuların oluşturduğu adidas TECHFIT Taraftar Kulübü de, etkileyici isimlerle her geçen gün daha da büyüyor.

adidas TECHFIT, Sonbahar/Kış 2011 sezonunda, Men’s Training Koleksiyonu’nun gözdesi olarak öne çıkıyor. Çünkü adidas TECHFIT, antrenmanlarda ve daha da önemlisi oyun esnasında oyuncuyu güçlendirerek, hazırlık ve karşılaşmalardan dinlenme süresine kadar her aşamada vücudu destekliyor. adidas TECHFIT PowerWeb teknolojisine sahip ürünler sıkı ve termik poliüretan (TPU) güç bantlarının kombinasyonundan oluşuyor ve oyuncunun duruşunu destekliyor, kan akışını artırarak kaslara daha fazla enerji gitmesini sağlıyor ve yorgunluğu azaltarak daha uzun süreler çalışmasına olanak tanıyor.

Nani: “adidas TECHFIT ile antrenmanlarımda çok daha rahatım”

Manchester United’ın yıldızı Nani, kendisi gibi başarısını kanıtlamış sporcuların da antrenmanları sırasında tercih ettiği adidas TECHFIT ile ilgili, “adidas TECHFIT giymeyi seviyorum çünkü vücudumu, duruşumu ve kaslarımı ekstra destekliyor. Özellikle saha dışı kullanım için de tasarlanmış olması çok önemli. Vücuda sağladığı destekle enerji veriyor ve incinmeleri önlüyor. adidas TECHFIT ile antrenmanlarımda çok daha rahatım” diyor.

adidas TECHFIT ile egzersiz sırasında ekstra rahat hareket

Yansıtıcı malzemelerle tasarlanmış, açık mavi TECHFIT üst, dinamik ve çarpıcı bir görünüme ve vücut hareketlerine uyum sağlayan özel bir dokuya sahip. Egzersiz esnasında sıyrılarak vücudun görünmesini engelleyen, kaymayan kumaştan oluşuyor. Ayrıca yine egzersiz sırasında ekstra rahatlık sunan ultra yumuşak dikişlere sahip.

adidas TechFit Koleksiyonu, 121 TL ile 160 TL arasında değişen fiyatlarla tüm adidas Shop’lar ve adidas yetkili satıcılarında sporsever erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Benzer yazılara göz atınız

Sağlık ve Tıp